Новини

Мільярдер Джордж Сорос викупить акції Telepizza за € 550 млн.

Мільярдер Джордж Сорос викупить акції Telepizza за € 550 млн.Мільярдер Джордж Сорос, який очолює Soros Fund Management,  завив про свої наміри викупити акції іспанського сервісу, який займається доставкою піци – Telepizza. За відомостями обізнаних джерел, сума угоди може скласти € 550 млн.

Компанія Telepizza проведе IPO для того, щоб залучити інвестиції. Представники Сороса і керівництво компанії Telepizza днями провели зустріч в Нью-Йорку, в рамках якої сторони домовилися про те, що Сорос візьме участь в торгах за акції Telepizza. Також повідомляється, що крім Сороса, інтерес до Telepizza виявляють такі компанії, як: Invesco, Henderson, Newton, Highbridge і Balyasny.

Раніше керівництво Telepizza заявило про те, що виставляє на продаж половину свого бізнесу. Аналітики відзначають, що дане рішення пов’язане з тим, що компанія хоче позбутися боргів і відновити фінансову стабільність. Доходи, отримані від продажу акцій, Telepizza витратить на скорочення заборгованості. Як повідомляють джерела – борги компанії на сьогоднішній день складають € 250 млн., в результаті продажу акцій підприємство зможе скоротити заборгованість до € 160 млн.

Мережа піцерій Telepizza була заснована в 1987 р. в Іспанії. Компанія реалізує свою продукцію в 13 країнах на 3-х різних континентах. Telepizza має 603 торговельні точки в Іспанії і 422 – за кордоном. У минулому році дохід підприємства до сплати відсотків, податків, зносу і амортизації (EBITDA) склав € 58 млн.

Джерело: rns.online

  •