Новини

Мільйони євро на нові трамваї в Одесі

В Одесі придбають нові трамваї, а також запустять швидкісний маршрут. Ціна питання складе – 60 мільйонів євро. Чітким планом є тільки одна перешкода – це банальні пробки. Але незважаючи на це, вже до кінця 2018 го року, в місті обіцяють запустити трамвай «Північ-Південь». Його мета – допомогти прибрати перешкоди поїздкам від центру селища Котовського та району Таїрове.

Чиновники мають добре розроблений план із закупівлі ще й багатосекційних трамваїв. Вони, на думку експертів, стануть особливо потрібні в годину пік. В них можуть поміститися до 400 осіб, коли в нинішніх зайдуть в два-три рази менше. Повідомляється, що в місті є потенційні резерви для таких складів, але вони занадто малі для того, щоб пустити справу в повний хід.

Експерти назвали фактор, котрий гальмує швидкість трамваїв – це перехрестя. Вони вважають, що рішення проблеми є! Необхідно переглянути повороти автомобілів, і додатково розглянути пріоритетний проїзд світлофорів трамваями. Таким чином, можна зробити рух транспорту більш комфортним для усіх.

Читайте також: Державний борг України щорічно зростає

  •  

Напишіть коментар