Новини

Миколаївський аеропорт знову оголосив тендер на реконструкцію світлосигнального обладнання більш ніж на 43 млн грн

8 листопада комунальне підприємство «Миколаївський міжнародний аеропорт» знову оголосило тендер на реконструкцію світлосигнального обладнання аеродрому на Київському шосе, 9 в с. Баловне Новоодеського району. Орієнтовна сума тендеру становить 43 млн 641 тис. грн. Про це свідчать дані, опубліковані в системі «Прозорро».

Роботи мають завершити до 15 квітня 2019 року.

Тендерні пропозиції від бажаючих взяти участь приймаються до 23 листопада. Торги заплановані на 26 листопада. Контактними особами замовника, уповноваженими здійснювати зв’язок з учасниками, є провідний юрисконсульт, секретар тендерного комітету Василь Величко та начальник служби радіотехнічного забезпечення В’ячеслав Величко.

Відзначимо, що тендер на реконструкцію світлосигнального обладнання вже проводився двічі і обидва рази Антимонопольний комітет відміняв його результати. Зокрема, перший раз тендер був проведений в 2017 році. Однак після розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель Антимонопольний комітет зобов’язав скасувати результати тендеру.

Читайте також: Новий вантажний термінал з’явиться в Тернополі

  •  

Напишіть коментар