Новини

Microsoft проінвестує покупку Yahoo

Microsoft проінвестує покупку YahooДнями компанія Microsoft виступила з пропозицією стати інвестором для покупця корпорації Yahoo. Як повідомляють джерела, підприємство зважилося на такий крок, оскільки планує співпрацювати з майбутнім покупцем інтернет-корпорації.

Yahoo, яка переживає фінансову кризу, в рамках реструктуризації продає основний бізнес, а також скорочує чисельність працівників на 15%. Джерела повідомляють про те, що витрати підприємства на реструктуризацію налічують до $ 78 млн.

На сьогоднішній день, Microsoft вже провела ряд переговорів з приватними інвестиційними компаніями, але про результати поки нічого невідомо. Джерела стверджують, що Microsoft ретельно підходить до відбору і готова фінансувати того покупця, з ким в майбутньому вийде побудувати успішні партнерські відносини.

Також повідомляється, що від продажу основного бізнесу Yahoo має намір виручити близько $ 10 млн. Однак критики кажуть про те, що отримати таку суму компанії буде важко. Аналітики на сьогоднішній день не беруться спрогнозувати скільки готові віддати потенційні покупці за активи Yahoo.

Сім років тому Microsoft сама здійснювала спробу поглинути Yahoo, однак сторони так і не змогли прийти до спільної згоди. На той момент керівництво Yahoo зробило висновок, що дана пропозиція невигідна, хоча Microsoft була готова віддати за компанію $ 47,5 млрд. (надбавка за кожну акцію Yahoo становила 60% від її ринкової вартості).

Джерело: forbes.net.ua

  •