Новини

Microsoft придбала виробника клавіатур для IOS і Android за $ 250 млн.

Microsoft поглотила создателя клавиатур для IOS и Android за $ 250 млн.Велика корпорація  Microsoft днями придбала одного з найвідоміших виробників альтернативних клавіатур для IOS і Android, компанію SwiftKey. Сума угоди про поглинання склала $ 250 млн.

Керівництво компанії Microsoft прокоментувало угоду про поглинання в інтерв’ю журналістам, керівники підкреслили, що вони задоволені такою покупкою і розглядають співпрацю з SwiftKey як перспективну можливість розвитку компанії  і поліпшення розробок.

Аналітики виділяють різні причини поглинання компанії SwiftKey, основні з них – бажання Microsoft поліпшити свій імідж, залучити нових співробітників, які можуть працювати в новому підрозділі компанії. Протягом останніх кількох років, Microsoft купила безліч різних стартапів, що говорить про інтерес компанії до перспективних проектів.

Також одним з плюсів придбання є те, що в компанію Microsoft перейдуть близько 150 співробітників SwiftKey, які є висококваліфікованими фахівцями в області розробок штучного інтелекту.

Поглинання дозволить Microsoft отримати популярний додаток для різних мобільних платформ. Раніше інформовані джерела повідомляли про те, що Microsoft буде продовжувати розробки альтернативних клавіатур самостійно, проте після укладення угоди з SwiftKey, аналітики зробили висновки, що компанія планує вдосконалити розробки в партнерстві.

SwiftKey була заснована в 2008 році в Лондоні (Англія), на сьогоднішній день компанія має близько 300 млн. користувачів по всьому світу, її віртуальні клавіатури доступні більш ніж на 100 мовах.

Критики називають угоду  вдалою, і відзначають це як правильну стратегію для розвитку Microsoft.

Джерело: ilenta.com

  •