Новини

Marriott укладає угоду про злиття з компанією Starwood Hotels & Resorts Worldwide на $ 13,6 млрд.

Marriott укладає угоду про злиття з Starwood Hotels & Resorts Worldwide на $ 13,6 млрд.Велика американська мережа готелів Marriott вирішила розширити сферу своєї діяльності і на днях повідомила про придбання компанії – власника готелів Starwood Hotels & Resorts Worldwide. Обізнані джерела повідомляють, що ціна договору становить $ 13,6 млрд.

Експерти заявляють, що результатом цієї угоди, буде створення одного з найбільших в світі операторів готельної сфери, який буде мати 5,5 тисячі готелів в 100 країнах світу. Дирекція Marriott повідомляє про те, що в їх планах – розширювати бренди Starwood Hotels & Resorts Worldwide  за допомогою Marriott, яка добре відома в усьому світі і користується великим успіхом.

За інформацією обізнаних джерел, Marriott буде оплачувати покупку акціями.

Marriott International – велика готельна мережа, яка була створена в США в 1927 році. У 3-му кварталі минулого року чистий прибуток Marriott нарахував  $ 210 млн. при виручці в $ 3,6 млрд.

Starwood Hotels & Resorts Worldwide володіє десятьма готелями і безліччю інших розважальних комплексів, велика частина з них знаходяться в Північній Америці. Число співробітників підприємства становить 180 тис.  осіб. У липні-вересні минулого року підприємство отримало прибуток в розмірі $ 88 млн., виручку – $ 312 млн.

Аналітики називають угоду вигідною для обох сторін. Це можливість збільшити прибуток, розширити бізнес і підвищити популярність бренду.

Джерело: korrespondent.net

  •