Новини

M&A у фармацевтичній галузі: Teva придбала Rimsa

M&A у фармацевтичній галузі: Teva придбала RimsaВелике ізраїльське підприємство фармацевтичної сфери Teva придбало мексиканську фармдістріб’юторську компанію Representaciones e Investigaciones Médicas (Rimsa).

Ціна угоди склала 2,3 млрд. дол. У результаті об’єднання двох підприємств, у Teva з’явилася можливість удосконалити якість своєї продукції, так як вона отримала доступ до виробництва Rimsa. Також підприємство розширило запаси лікарських препаратів і отримало права на патенти в Латинській Америці і Європі.

В результаті злиття, Teva набуває статусу провідного фамацевтіческого підприємства на мексиканському ринку. Щорічний обсяг продажів Rimsa налічує 227 млн. ​​дол. Купівлею підприємства цікавилися багато відомих компаній, такі як: Pfizer, Sanofi, Abbott і Takeda.

Аналітики говорять про те, що дана покупка є довгостроковим вкладенням, так як Teva почне отримувати доходи тільки в наступному році. Керівництво Teva відзначило, що компанія має намір побудувати сильний бренд і впевнена в успішності даного придбання. Зокрема, в компанії заявили, що вони докладуть усіх зусиль, щоб збільшити обсяги продажів дженерикових препаратів.

Teva Pharmaceutical Industries Ltd., – велика фармацевтична компанія, яка була заснована в 1901 році в Ізраїлі. Підприємство є найбільшим виробником дженерикових препаратів. На сьогоднішній день, його продукція продається в 140 державах. У планах компанії – розширення сфери виробництва шляхом придбання активів.
Джерело: pharma.net.ua

  •