Литовська Modus Grupe відкрила на Прикарпатті сонячну електростанцію

Литовська компанія Modus Grupe відкрила в селі Залуква Галицького району на Прикарпатті сонячну електростанцію потужністю майже 14 МВт. Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

За словами члена правління Modus Grupe Руслана Склепович, що відповідає за проєкти в сфері відновлюваної енергетики, обсяг інвестицій для реалізації цього проєкту склав €11 млн, станція була побудована за півроку.

“Україна географічно приваблива і перспективна для розвитку проєктів сонячної енергетики”, – зазначив Руслан Склепович.

У 2019 році компанія почала будівництво в Україні двох СЕС загальною потужністю 46 МВт. Одна з них буде розташована в Житомирській області.

Modus Grupe об’єднує підприємства з торгівлі автомобілями, розвитку нерухомості, в сфері енергетики. Група в першому півріччі 2019 року збільшила виручку на 33% – до 226,3 млн євро, в тому числі в секторі альтернативної енергетики – на 73%, до 20,5 млн євро EBITDA компанії склала 34,4 млн євро. Біогазові і сонячні електростанції компанії розташовані в Литві, Польщі, Білорусі, Україні та Іспанії.

Читайте також: Норвезький девелопер підписав контракт з українським генпідрядником на будівництво СЕС на 9 МВт в Київській області

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар