Новини

Лоукостер AirAsia отримав пропозицію на $ 1 млрд. про поглинання своєї лізингової компанії

Лоукостер AirAsia отримав пропозицію на $ 1 млрд.  про поглинання своєї лізингової компаніїНайбільшому лоукостеру Азії AirAsia надійшла пропозиція про поглинання його лізингової компанії Asia Aviation Capital. Як повідомляє Bloomberg, цитуючи генерального директора компанії Тоні Фернандеса, вартість пропозиції становить близько $ 1 млрд.

Asia Aviation Capital заснована в 2014 році і знаходиться в повній власності AirAsia. За словами Фернандеса, в AirAsia мають  намір  продавати активи в майбутньому, однак дана пропозиція вимагає подальшого обговорення з радою директорів.

Подробиці угоди голова компанії розкривати відмовився.

AirAsia  – була зареєстрована в 1993 році, а розпочала свою діяльність в 1996 році. Спочатку компанія була заснована національною корпорацією DRB-HICOM. Авіакомпанія Air Asia є однією з найбільших low-cost авіакомпаній Азії, а також найбільшим експлуатантом літаків сімейства Airbus A320. Здійснює місцеві і міжнародні перельоти у більш ніж 400 напрямках  у 25 країнах. Головним транзитним вузлом (хабом) авіаперевізника є Міжнародний аеропорт Куала-Лумпур.

Компанія була обрана кращою бюджетною авіалінією в світі за версією Skytrax в 2007, 2009, 2010 і 2011 роках. У 2010 році компанія мала найнижчу ціну ($ 0.035) за кілометр на місце.

Підприємство входить до числа найбільш успішних бюджетних авіакомпаній і є одним з основних покупців узкофюзеляжних літаків Airbus A320. За минулий рік акції компанії виросли в ціні майже на 90%, в тому числі з огляду на високий рівень прибутку.

Джерело: rns.online

  •