Інтерв'ю Уроки для бізнесу

Lawyer.ua — оптимальний вибір для ефективного вирішення проблем

Дмитрієва Наталія, керівник проекту, PhD.

Портал Lawyer.ua — це не просто майданчик із надання професійних онлайн-консультацій. Наша місія — змінювати ринок юридичних послуг. Ми сформували якісно новий підхід до надання правової допомоги, який оптимізує управління вашим часом — найдорожчим ресурсом ХХІ століття.

Портал Lawyer.ua вирізняється насамперед тим, що сотні громадян України й зарубіжжя щодня звертаються по допомогу у вирішенні своїх проблем у правовому полі, й водночас оперативно одержують її. Тому на сайті зареєстрована значна кількість юристів й адвокатів усіх галузей права, а також чимало передплатників у соціальних мережах. Однак ми ефективно діємо не тільки в площині юридичних консультацій, ми загалом сприяємо нашим клієнтам позбутися накопичених питань, які заважають працювати, розвиватися, крадуть час і створюють безліч непотрібних клопотів.

Розвиток е-комерції диктує особливі умови ринку, тому типові юридичні компанії в гонитві за високими рейтингами в пошукових системах нерідко нехтують основним принципом роботи, а саме — конфіденційністю консультацій. Натомість Lawyer.ua ніколи не оприлюднює проблем наших клієнтів: ми абсолютно поважаємо особисте життя кожного, хто звернувся по допомогу.

Для іноземних громадян, що мешкають в Україні, оперативне вирішення юридичних проблем часто є фактором, який визначає їхнє подальше життя й діяльність. На порталі Lawyer.ua створено всі умови для цього. Ми підбираємо найкращих із відповідної проблематики фахівців, які володіють іноземними мовами (або разом із перекладачами), і супроводжуємо клієнта аж до цілковитого успішного вирішення проблеми.

Завдяки можливостям, які надає платформа для підприємців, ми оптимізуємо витрати й час, зокрема на відрядження по Україні й залагодження формальностей у різноманітних установах. Ми завжди поруч, тому навіть зникає необхідність тримати юриста в штаті. Адже знайти фахівця на порталі в будь-якій галузі права можна в один клік!

Усі правові питання можна вирішити дистанційно в онлайн-кабінеті за допомогою консультацій з юристом, не відволікаючись від основних бізнес-справ. Працюючи з різними компаніями, наші фахівці, які мають значний досвід роботи з різноманітними підприємствами, вирішують як поширені, так і нетипові завдання у правовій площині.

Ви звертаєтеся до нас — ми вирішуємо всі ваші юридичні питання, а за потреби надаємо й постійний юридичний супровід вашої діяльності.

Lawyer.ua — всі юристи у вас в кишені!

Читайте також: Управління ризиками та захист активів — першочергове завдання для будь-якого бізнесу в Україні

Читайте новини в нашому додатку!
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.com.grodas.ldaily&hl=ru
App Store: https://itunes.apple.com/us/app/ldaily/id1354384907?l=uk&ls=1&mt=8

Зверніть увагу!
«СНН ГРУП» володіє винятковими авторськими правами на інформацію, розміщену в даній статті.
Автор має виключне право контролювати використання даного матеріалу, що означає заборону на використання даної інформації без його згоди. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, фото, малюнки, інші матеріали.
Будь-яке використання матеріалу/інформації  або будь-яку його частину з даної статті без письмової згоди автора заборонено.
Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо. У разі виявлених порушень автор має право на захист авторських прав в порядку, передбаченому ст. 50-53 Закону України «Про авторське право і суміжні права».
  •  

Напишіть коментар