Новини

Китай почав розслідування щодо американської компанії FedEx

На тлі торгової війни між США і Китаєм влада КНР почали розслідування стосовно служби експрес-доставки FedEx. Американську компанію звинувачують в тому, що вона незаконно переправила в США кілька посилок, призначених для клієнтів Huawei. “FedEx серйозно порушила законні права та інтереси клієнтів”, – повідомило китайське інформаційне агентство Сіньхуа.

Раніше китайський телекомунікаційний концерн Huawei звинуватив FedEx в тому, що американська компанія переправила цілий ряд призначених для неї посилок на центральну базу в США замість того, щоб доставити їх безпосередньо в філії Huawei в Азії. FedEx принесла вибачення, запевнивши, що посилки були відправлені в США випадково.

Президент США Дональд Трамп, який почав торгову війну з Китаєм, загострив її кілька тижнів тому, коли вніс Huawei в “чорний список”, звинувативши його в шпигунстві. В результаті цілий ряд виробників комп’ютерних чіпів і інтернет-концерн Google обмежили або повністю припинили співпрацю з Huawei.

У відповідь на американські санкції Пекін 31 травня оголосив про намір оприлюднити список “ненадійних” іноземних компаній, організацій і осіб, які завдають шкоди інтересам китайських підприємств. Китай також пригрозив обмежити постачання в США рідкоземельних металів, які необхідні для виробництва комп’ютерів, смартфонів, електротехніки та автомобілів. США отримують 80 відсотків цих металів з Китаю.

Читайте також: Huawei подала позов до США

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар