Новини

Країну очікує подорожчання цін на бензин

Українців знову чекає подорожчання бензину. Зміни імовірно впадуть вже на цей місяць, ціни піднімуться мінімум на 50 копійок. Причиною такого зростання є те, що вартість бензину на світових ринках давно вже зросла. Але підвищення цін не буде значним, адже клієнтів втратити теж ніхто не хоче.

Експерти відзначають, що зі ста літрів бензину, який використовують в країні, приблизно 85 літрів – імпорт. Тобто тільки 15 відсотків гравців не можуть вважати себе віддаленими від ситуації в світі, а іншим необхідно грати за правилами, інакше робота буде тільки в збиток. Якщо ціна бензину в Європі підвищується, то ціна в Україні теж зростає, але робиться це не стрімко, щоб клієнтам було зручніше перейти на нову вартість.

Однією з проблем які прийдуть після підвищення цін на бензин, можна назвати маніпуляції. Для цього, антимонопольний комітет майже щороку робить заяву про те, що можливі каральні змови. А саме, варто бути готовими до того, що учасники ринку, великі мережі АЗС домовляться та разом (одночасно) підвищать ціни.

Читайте також: Український НПЗ звинувачується в спробах монополізації ринку

 

  •  

Напишіть коментар