Новини

Корпорація Syngenta купила компанію Nidera Seeds

Для підвищення конкурентоспроможності на ринках Південної Америки, для поліпшення позиції компанії в сегменті торгівлі зерновими, олійними культурами та цукром вчора, 8 лютого 2018 року, завершився процес купівлі транснаціональною корпорацією Syngenta представника насіннєвого бізнесу компанії Nidera Seeds, яка раніше належала китайській агрокорпорації COFCO International.

За словами представників сторони компанії-покупця, заплановано розвиток бізнесу і нарощування потенціалу придбаної компанії.

Цікаво знати, що компанія Nidera Seeds є представником повного циклу всього насіннєвого сегмента, є виробником насіння: кукурудзи, соняшнику, сої, пшениці.

Нагадаємо, що в травні 2017 року представники компанії Nidera Seeds продали частину бізнесу, який займався виробництвом насіння сорго, а покупцем стала американська компанія Chromatin. Причиною такого рішення називали акцентування роботи компанії на ключових насіннях агрокультур.

Раніше ми повідомляли про угоду між китайською агрохімічної компанією China National Chemical Corporation і швейцарським виробником хімікатів Syngenta AG.

Читайте також: Майк Новограц створює криптовалютний торговий банк Galaxy Digital

  •  

Напишіть коментар