Новини

Корпорація Apple може втратити 2,5 мільйонів доларів

Навіть у великої корпорації Apple є свої недоліки, про це стало відомо з нещодавньої заяви представника Google. Можливо це невдала провокація з боку конкурентів, але якщо Тім Кук досі це не прокоментував, можливо, тому що йому є що приховувати.

Повідомляється, що розробник, а саме фахівець з не менш відомої компанії Google – Іан Бір, вимагає від Apple – 2,5 мільйонів доларів. І все тому, що знайшов 30 вразливих моментів в операційній системі iOS. Про свою знахідку він повідомив на сторінці в Twitter. Пост був опублікований після спеціалізованої конференції, під назвою Black Hat. Відомо, що відбулась вона у Лас-Вегасі.

Іан шукав несправності не один рік, отримані кошти хоче віддати на добру справу – правозахисній організації Amnesty International. Його пост містив дуже різкі висловлювання. Він вважає, що працював над цим так довго, щоб Тім Кук прибрав помилки, а також зробив свій винахід сильнішим та безпечнішим. Але представники компанії так і не відреагували на заяву Біра, тому він нагадав про себе ще раз, та не зупиниться доки не отримає своє.

Читайте також: Принц Саудівської Аравії інвестував $ 250 млн. в Snapchat

  •  

Напишіть коментар