Новини

Компанія Уоррена Баффета відсвітувала про рекордний прибуток

Чистий прибуток інвестфірми Berkshire Hathaway у 2019 році зріс на 1,9 тисячі відсотків в порівнянні з минулим роком і склав 81 мільярд доларів, повідомив в листі інвесторам глава компанії Уоррен Баффетт, який є одним з найбагатших людей планети.

Він пояснив таке зростання новими правилами GAAP, які були введені у 2018 році в рамках податкової реформи президента США Дональда Трампа.

Компані-власники цінних паперів, відповідно до нових стандартів, повинні враховувати в чистому прибутку зміну їхньої вартості.

У 2018-му портфель Berkshire Hathaway подешевшав і корпорація відзвітувала за GAAP про виручку в чотири мільярди доларів. У 2019 року зростання цін на акції збільшило чистий нереалізований прибуток на 53,7 мільярда доларів.

Водночас майже не змінився в минулому році в порівнянні з 2018 роком операційний прибуток. Баффет закликав інвесторів зосередитися на ньому, а не на показниках, які засновані на коливаннях вартості активів.

Як наголошує New York Times, у своєму листі Баффетт, якому в серпні виповниться 90 років, не торкається теми, яка сильно хвилює акціонерів Berkshire: хто стане його наступником на посаді виконавчого директора конгломерату.

Він зазначив лише, що не збирається на пенсію найближчим часом. При цьому Баффетт заявив, що в разі його смерті холдинг “на 100 відсотків підготовлений” до цього.

Читайте також: Berkshire Hathaway придбав мільйони акцій Apple Inc

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар