Новини

Компанія Samsung стала лідером-чіпмейкером

Як стало відомо, південнокорейська компанія Samsung потіснила в рейтингу з виробництва мікросхем пам’яті, які використовуються в смартфонах, американську компанію Intel.

В результаті роботи в період 2017 року компанія Samsung стала золотим призером за результатами обсягу продажів, заробивши 69 мільярдів доларів.

Якщо ж говорити про результативність роботи компанії Intel, то за такий же період обсяг продажів приніс компанії 62,8 мільярда доларів.

Компанія Samsung продемонструвала фінансовий успіх за рахунок ринку продажів смартфонів.

Керівники південнокорейської компанії запланували стати чіпмейкером для сервісу хмарних технологій і сегменту штучного інтелекту.

Компанія Intel акцентувала свою роботу на продажах мікросхем пам’яті.

Статистичні дані підтверджують, що Intel є постачальником ізабезпечує процесорами близько 90% всіх комп’ютерів, які виробляються в усьому світі.

Нагадаємо, що представники компанія Intel презентували свої нові творіння – нові чіпи – нейроморфний Loihi і квантовий Tangle Lake, в яких використана технологія штучного інтелекту. Можливо, що ці моделі чіпів будуть використовуватися в роботизованій техніці і моделях безпілотного транспорту.

Рані ми повідомляли про те, що Samsung відібрав лідерство у компанії Apple за результатами річного прибутку.

Читайте також: Представники Fujifilm Holdings Corp. заявили про поглинання Xerox Corp.

  •  

Напишіть коментар