Новини

Компанія Huawei зацікавилася Україною

Китайський виробник мобільної техніки Huawei планує відкрити представництво в Україні. Про це повідомляють учасники української делегації, які днями відвідали східну державу з дипломатичним візитом. У його рамках сторони обговорили перспективи взаємодії країн в сфері економіки і бізнесу. Безпосередньо йдеться про відкриття на території України R&D-центру і лабораторії, діяльність якої буде спрямована на здійснення розробок у галузі IoT (Internet of Things).

На даному етапі можливість розширення співпраці з китайським підприємством досить абстрактна. За словами Віктора Валєєва, директор асоціації «Інформаційні технології України», представники іноземної компанії найбільше зацікавлені у використанні розробок українських фізиків у сфері heat dissipation (розсіювання теплового випромінювання елементів електронних пристроїв).

Нагадаємо, що Huawei Technologies Co. – найбільший виробник телекомунікаційного обладнання у світі. Корпорація була заснована в 1987 році. Станом на 2015-й рік сукупний розмір власного капіталу Huawei Technologies досягав 18,3 мільярдів доларів.

Читайте також: Huawei звинувачує Samsung в суді у порушенні патентів

  •  

Напишіть коментар