Новини

Компанія Grid7 отримала грант на суму 1 млн доларів

Start-up

Енергетична компанія Grid7 отримала грант на суму 1 мільйон доларів, від уряду Сполучених Штатів. Кошти виділені саме для успішного запуску та подальшого розвитку децентралізованої інфраструктури енергетичної мережі.

Нагадуємо, що Grid7 базується в Колорадо. Дана компанія одна з 95 одержувачів грантів DOE. Вдалим можна назвати 1-й етап інноваційної програми SBIR, яка тривала протягом двох років. Програма була присвячена розвитку малого бізнесу.

Дані SBIR свідчать, що компанія Grid7, з командою з 3-х чоловік, вже отримувала грант на суму – 150 тисяч доларів в минулому році. Якраз після першого етапу конкурсної програми, про яку говорилося раніше.

Міністерство енергетики США аргументувало даний успіх тим, що стартап показав високу планку технічної підготовки, а також реальні способи втілення проекту в життя, а саме реалізацію інновацій по організації енергетичної мережі на основі розподіленого реєстру.

До того ж, компанія щосили боролася за своє місце під сонцем, за повне фінансування їх проекту. Представники Міністерства енергетики США зробили акцент на тому, що Grid7 як ніхто інший заслужили цю перемогу. Їх проект дозволить забезпечити по-справжньому безпечне управління електростанціями та повноцінний захист їх від кібер-атак.

Читайте також: Золота жила у вигляді 80% стартапів «єдинорогів» Азії

  •  

Напишіть коментар