Новини

Компанія-гігант фармацевтичного ринку Celgene поглинула стартап Impact Biomedicines

Як стало відомо, керівники американського фармацевтичного гіганта Celgene завершили угоду поглинання стартапного проекту, який розробляв ліки від раку – Impact Biomedicines.

Статистика підтверджує, що за період минулого року рекорд інвестування займає сегмент фармакології.

Фінансова сторона даної угоди не стала винятком – 7 мільярдів доларів.

Якщо розглянути поетапно, то вартість проекту оцінили в 1,1 мільярда на старті, а вже через невеликий період в 5,9 мільярда доларів.

Це перша мільярдна угода придбання на ринку венчурного капіталу США.

Для довідки. Стартап Impact Biomedicines став автором-Разрабока і зумів синтезувати інгібітор кінази «Федратініб» – основний компонент експериментальних препаратів від раку крові.

Історія стартапа. Impact Biomedicines заснований в кінці 2016 року, в першому раунді інвестування привернув 22 мільйони доларів. Бізнес-ангелом проекту виступила компанія Medicxi Ventures.

Цікаво знати, що в період минулого року стартапні проекти медичного сегменту в загальній сумі принесли інвесторам близько 9,1 мільярда доларів.

Якщо ж говорити про фармкомпанії, то в період минулого року інвестування галузі зафіксували в розмірі близько 21 мільярдів доларів.

Лідером залучення інвестицій є стартапи, які працюють в області пошуку панацеї від раку.

Нагадаємо, що лауреатами Нобелівської премії в 2017 стали вчені Джеффрі Хол, Майкл Розбаш і Майкл Янг, які «відкрили» механізм біологічного годинника.

Історія компанії. Celgene міжнародна біофармацевтична компанія. Слоган компанії – поліпшення якості життя пацієнтів у всьому світі.

Читайте також: Завтра в швейцарському Давосі стартує 47-й Всесвітній економічний форум

  •  

Напишіть коментар