Новини

Компанія Apple витратить $ 1 млрд на будівництво нового кампусу в Техасі

Компанія опублікувала заяву, в якій говориться, що в її плани входить створення філій в Сіетлі, Сан-Дієго і Калвер-Сіті, штат Каліфорнія, з більш ніж 1000 співробітників в кожному, а також будівництво кампусу в Техасі.

Технічний гігант, який базується в Купертіно (Cupertino), штат Каліфорнія, стверджує, що новий кампус в Остіні, штат Техас, надасть 5000 нових робочих місць майбутнім співробітникам.

Вакансії включатимуть проектування, дослідження і розробки, оперативну роботу, фінанси, продажу та підтримку клієнтів. Офіс розташується менш ніж за милю від існуючих об’єктів Apple.

В Остіні вже проживає більше 6000 співробітників компанії. Це найбільша кількість працівників за межами штаб-квартири Apple.

«Apple була життєво важливою частиною спільноти Остін протягом чверті століття. І ми раді, що компанія поглиблює свої інвестиції в наш народ і місто, який ми любимо», – сказав мер Остіна Стів Адлер (Steve Adler).

Компанія також оголосила про плани по розширенню офісів в Піттсбурзі, Нью-Йорку і Колорадо протягом наступних трьох років.

Читайте також: Навколо корпорації Apple виник великий скандал

  •  

Напишіть коментар