Новини

Колишній завод Mitsubishi тепер належить Rivian Automotive

Американська компанія Rivian Automotive викупила завод, що раніше належав японській автомобілебудівній компанії і має намір використовувати його для виробництва електрокарів.

Причиною припинення колишнім власником виробництва на заводі в штаті Іллінойс стало те, що на модель, яка там випускалася (легкий позашляховик Outlander Sport / ASX) був дуже низький попит. Операцію по передачі прав на завод нового власника здійснили в кінці минулого 2016 року. Ціна викупу склала $ 100 мільйонів.

Надалі нововласник підприємства має намір реконструювати завод, вклавши в цей процес $ 175 мільйонів (з розрахунком до 2024 року) і забезпечити близько тисячі нових вакансій. Відома інформація про те, що компанія також будує плани з організації серійного виробництва електрокара, прем’єра якого незабаром має відбутися. Випускати дану модель повинні почати через два роки – в 2019 році.

Стартап Rivian Automotive заснували в 2009 році – за часів економічної кризи. У компанії вважають, що ті непрості часи, в яких їй вдалося вистояти, благотворно вплинули на згуртованість команди.

Читайте також: Єврокомісія легітимізувала угоду Nissan з Mitsubishi

  •  

Напишіть коментар