LDaily&Live.Love

“Коли спорт стає частиною життя, він дає нові життєві ресурси і збагачує киснем”

Ексклюзивне інтерв’ю для LDaily з Олександром Смирновим, генеральним директором ТОВ «Портінвест», що спеціалізується на управлінні портовими активами СКМ, про значення спортивних тренувань у його житті 

Чим можна зацікавити людину, яка управляє великим бізнесом, працює на перспективу і правильно балансує в житті? Звичайно ж, тільки запливом у Босфорі. Коли Олександр вперше почув про проект LIVE.LOVE, він прийняв вольове рішення приєднатися до команди, щоб переплисти Босфор. З того моменту спорт для Олександра Смирнова став ще одним проявом характеру, причому, в кращій його якості. Біг і плавання його надихають, радують і, як керівнику вищого рівня, дозволяють відчувати справжнє задоволення від досягнення поставлених цілей.

Бізнес

: Олександре, розкажіть, будь-ласка, про компанію «Портінвест».

О. Смирнов: Холдинг «Портінвест» входить до Групи компаній СКМ і працює у кількох напрямах. Це і операційна діяльність – організація перевалки вантажів у портах, експедирування вантажів, агентування морських суден, інші сервіси у морських портах, а в напрямку морських перевезень – фрахтування судів.

Також реалізуємо інвестиційні проекти в портах. Дуже важливим і активним напрямком є реформування портової галузі, в якому співробітники компанії беруть участь в якості експертів в громадській роботі комітетів громадських і бізнес асоціацій.

: У період затяжної кризи яким чином Ви, як топ-менеджер, долали труднощі, що виникали? Що Вас «тримало» і що продовжує «тримати» зараз?

О. Смирнов: В економічному плані доводилося переживати часи і більш стресові, порівняно з цією кризою. Сьогодні ми, як частина важливої ​​для країни галузі, вирішуємо стратегічні завдання з одного боку, і рутинні, але необхідні як повітря економіці країни з іншого. Тобто, маємо – оновити портову інфраструктуру, запроваджуємо прогресивні технології та обладнання, впроваджуємо сучасні стандарти якості сервісу в портах. Такі завдання мотивують не лише вдосконалювати стратегію розвитку, а й оперативно реагувати на виклики, що виникають в сучасних реаліях практично щодня.

Спортивна історія

: Розкажіть свою історію в LIVE.LOVE. З чого вона починалася?

О. Смирнов: Почалося з благодійного вечора, на який мене запросили засновники LIVE.LOVE. Розумні і красиві люди, їхній ентузіазм, і головне – цілі, що сподобалися і зацікавили. Розповіли про проект запливу в Босфорі, вирішив плисти з ними.

: Як давно ви займаєтесь спортом і що Вам це дає?

О. Смирнов: Спортом, тим чи іншим видом, займався все життя. А ось бігом і плаванням – ніколи. Тому в проекті вирішив освоїти техніку плавання і разом з командою переплисти Босфор.

: Можете порівняти відчуття, з якими Ви прийшли до LIVE.LOVE і що Ви відчуваєте зараз?

О. Смирнов: Прийшов з інтересом до проекту, членів команди, виду спорту, техніки плавання. Проект розвивається, що приємно і дивно. Нові люди, кожен зі своєю енергетикою і цілями, при цьому перевтілюються і удосконалюються буквально на очах – це завжди мене надихає (посміхається).

В собі ж відчуваю не тільки готовність переплисти Босфор, а й значне покращення техніки плавання. Прочитав цікаву книгу «Повне занурення: Як плавати краще, швидше і легше», автори Террі Лафлін і Джон Делвз. Почав більш заглиблюватися в техніку плавання – заняття у басейні стали більш цільовими та інтенсивними, не тільки для мене, але й для тренера

Модель S2B

: Як спорт впливає на Ваш бізнес? Наведіть приклад.

О. Смирнов: Коли спорт,  дійсно стає частиною життя, він впливає на людину багато в чому. Створює нові життєві ресурси, збагачує киснем, у найширшому сенсі. Але не вірю, що спорт може впливати на бізнес, якщо звичайно це не професійний комерційний спорт. Спорт – це вибір кожного.

: Чи змінилися Ви особисто за час тренувань? Як це сприймають оточуючі?

О. Смирнов: Навколишні помічають, значить – змінився зовні. Внутрішньо теж змінююся, це відбувається з нами кожен раз, коли відкриваємо двері і йдемо в щось нове.

: Чи можете Ви провести паралелі між спортивними змаганнями та корпоративними конфліктами?

О. Смирнов: Це помилкова паралель. Людей, які вже стали особистостями, і неврівноважених всюди вистачає. Корпоративний конфлікт – те, чого кожна цивілізована і раціональна людина намагається уникнути. Від конфлікту задоволення ніхто не отримує, бо він виснажує оточуючих, самих ініціаторів та учасників конфлікту. Спортивне змагання навпаки – це мотивація, радість і драйв від участі та перемоги.

Жанна Гаращук

  •  

Напишіть коментар