Новини

Kinnevik і Rocket Internet інвестують в Global Fashion Group € 300 млн.

Kinnevik і Rocket Internet інвестують в Global Fashion Group € 300 млн.Днями обізнані джерела заявили про те, що Global Fashion Group, яка об’єднує 5 популярних інтернет-рітейлерів (в тому числі російську Lamoda), отримає кошти від фонду Kinnevik в розмірі € 200 млн.

Крім цього, повідомляється про те, німецьке підприємство Rocket Internet також збирається проінвестувати компанію, сума вкладення складе близько € 100 млн. Таким чином, в сукупності Global Fashion Group отримає € 300 млн.

В результаті інвестування, ціна Global Fashion Group складе € 1 млрд. У своїй заяві, представники Kinnevik підкреслили, що гроші будуть спрямовані на збільшення активів. Представники фонду вважають вкладення перспективними, оскільки спостерігають зростання популярності інтернет-бізнесу.

В інтерв’ю журналістам, генеральний директор Global Fashion Group  – Ромена Вуга, зазначив, що вкладення від основних партнерів групи забезпечать її коштами, потрібними для того, щоб зберегти лідируючі позиції в області інтернет-торгівлі одягом і аксесуарами на ринках, що розвиваються. За повідомленням Вуга, за перший квартал 2016 р. GFG змогла значно підвищити прибуток і збільшити популярність бізнесу.

Global Fashion Group була заснована в 2014 році. Rocket Internet і Kinnevik є найбільшими вкладниками підприємства. У планах підприємства – розширення бізнесу і освоєння нових ринків.

Джерело: rns.online

  •