Новини

Катарські інвестори придбають Balmain за € 500 млн.

Катарські інвестори придбають Balmain за € 500 млн.Днями стало відомо, що інвестиційний фонд з Катару планує придбати італійський модний будинок Pierre Balmain. За інформацією обізнаних джерел, вартість угоди складе € 500 млн. Остаточне рішення щодо угоди керівництво Balmain прийме 7 квітня.

Balmain був виставлений на продаж на початку 2016 р. і компанія розраховувала укласти угоду на € 300-400 млн. Аналітики відзначають, що серед потенційних покупців були неназвані американська і китайська компанії, проте в пріоритеті виявилася Mayhoola, оскільки запропонувала найбільш вигідну вартість. Відомо, що відповідно до договору, вкладники підприємства, які володіють 30% акцій Balmain, повинні будуть продати свої частки.

Pierre Balmain створено в 1945 році модельєром П’єром Бальменом, його штаб-квартира розташована в Парижі. Компанія взаємодіє з брендами одягу, серед її партнерів – торгова марка H & M. З 80-х рр. компанією керував Ален Івлен, а після його смерті в 2015 році, родичі вирішили продати бізнес, незважаючи на те, що справи в компанії останнім часом йдуть дуже успішно. Виручка компанії в минулому році нарахувала € 120 млн. Оборот Balmain в минулому році оцінювався в € 30 млн.

Представники компанії-покупця на сьогоднішній день не розповіли про свої плани щодо Balmain після закриття угоди, керівництво Balmain також не давало жодних коментарів з приводу майбутньої угоди. Джерела зазначають, що катарський інвестиційний фонд Mayhoola for Investments SPC вже є власником італійського будинку моди Valentinо, який був куплений ним  в 2012 році.

Джерело: rns.online

  •