Новини

JPMorgan повідомив про 30% зростання прибутку в 4 кварталі

JPMorgan традиційно перевищив очікування аналітиків щодо своїх квартальних результатів. Зниження доходів від споживчих і комерційних послуг було компенсовано хорошими заробітками від торгівлі на фондових ринках.

Акції JPMorgan за останні 12 місяців зросли на 37% і продовжили зростання після оголошення результатів 4 кварталу.

«JPMorgan Chase показав сильні результати в четвертому кварталі фінансового 2019 року, завершивши рік з рекордними доходами і прибутком. Хоча ми стикаємося з зберігаючим високим рівнем складних геополітичних проблем, глобальне зростання стабілізувалося, хоча і на більш низькому рівні, а рішення деяких торгових питань допомогло підтримати активність клієнтів і ринку до кінця року», – сказав генеральний директор Джеймі Даймон.

«Споживчі настрої в США як і раніше сильні, і ми бачимо переваги цього для всіх наших споживчих продуктів», – додав Даймон.

За квартал, що закінчився 31 грудня JPMorgan повідомив про 30% зростання прибутку на акцію до $2,57 (у порівнянні з торішнім значенням), що на $0,22 краще, ніж оцінка аналітиків в $2,35.

Сумарно прибуток найбільшого банку США за квартал виріс до $8,52 млрд з $7,07 млрд роком раніше.

Загальний дохід зріс на 16% і склав $28,3 млрд, опинившись також вище оцінок в $27,96 млрд.

Прибуток зріс в основному за рахунок торгівлі на фондових ринках. Дохід від торгівлі з фіксованою прибутковістю виріс на 78% до $3,4 млрд, перевищивши аналітичну оцінку в $2,61 млрд.

Дохід від торгівлі акціями виріс на 15% до $1,5 млрд в порівнянні з оцінкою в $1,35 млрд.

Доходи від споживчих і комерційних банківських послуг впали на 2% до $6,4 млрд, в основному через зниження депозитної маржі. Доходи від житлового кредитування знизилися на 5% до $1,3 млрд. Загальна сума кредитів, виключаючи іпотечне кредитування, зросла на 3% за квартал. Кредити на житло знизилися на 17%.

Банки зіткнулися з тиском в 2019 році, оскільки процентні ставки знижувалися. Федеральна резервна система тричі знизила свої базові ставки в минулому році, що чинило тиск на чистий процентний дохід банків або дохід, який вони отримують від збору платежів по кредитах, за вирахуванням відсотків, які вони платять вкладникам.

Читайте також: JPMorgan отримали додатковий контроль над спільним підприємством

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар