Новини

Johnson & Johnson заплатить $ 520 млн. за неякісну продукцію

Johnson & Johnson заплатить $ 520 млн. за неякісну продукціюДнями суд Далласа (США) прийняв рішення, згідно з яким, велика компанія – виробник косметичних товарів і медичного обладнання заплатить приблизно $ 520 млн. за торгівлю неякісною продукцією.

Як повідомляють обізнані джерела, підприємство звинувачувалось в тому, що свідомо приховувало інформацію про браковані протези, вироблені  структурою Johnson & Johnson – DePuy.

Суд у своєму вердикті зазначив, що дирекція підприємства була в курсі того, що товар має низку недоліків, однак не повідомила про це лікарів і пацієнтів, і виставила продукцію на продаж.

Сума, яку виплатить компанія за неправомірні дії складається з відшкодування збитків у розмірі $ 142 млн. і штрафних санкцій в розмірі $ 360 млн.

У свою чергу, коментуючи рішення суду, представники підрозділу Johnson & Johnson, який  займався випуском протезів, заявили, що при виробництві продукції, компанія діяла згідно з усіма встановленими правилами і протези були протестовані належним чином, перед тим, як надійшли у продаж.

Це вже не перша судова справа Johnson & Johnson про постачання бракованих протезів. Раніше, до компанії надійшло близько 8 тисяч позовів від незадоволених клієнтів щодо металевих протезів серії  Pinnacle. Після того, як контролюючі органи посилили вимоги до даної продукції, компанія змушена була зупинити продаж  даного товару в 2013 році. А в 2014 році Johnson & Johnson виграла суд у справі про дефектні  протези серії Pinnacle.

Johnson & Johnson – велика американська корпорація, яка займається виробництвом санітарно-гігієнічних товарів, косметики, а також медичного обладнання (за останнім – найбільша в світі). Підприємство було створено в 1886 році. У компанії працює більше 100 тис. чоловік.

Джерело: pharma.net.ua

  •