Новини

Italmobiliare купує власника Roberto Cavalli за € 20 млн.

Italmobiliare купує власника Roberto Cavalli за € 20 млн.Представники великого італійського холдингу Italmobiliare заявили про те, що купують власника модного будинку Roberto Cavalli – приватний інвестфонд Clessidra, – повідомляють обізнані джерела. Сума угоди становить € 20 млн.

Експерти стверджують, що таким чином Clessidra має намір стабілізувати фінансовий стан, після раптової смерті генерального директора і засновника компанії Клаудіо Спозіто в січні поточного року.

Спочатку підприємство мала намір купити група менеджерів Clessidra, проте угода зірвалася на стадії переговорів.

Аналітики говорять про те, що продаж бізнесу допоможе компанії рухатися вперед. На сьогоднішній день покупець – Italmobiliare не повідомляє про свої плани щодо  компанії після закриття угоди.

Холдинг Italmobiliare був створений в 1946 р. в Мілані (Італія). Підприємство є дочірньою компанією Italcementi. Підприємство інвестує кошти в компанії різних сфер діяльності – промислові, фінансові, видавничі, будівельні і т.д.

Джерела повідомляють про те, що на сьогоднішній день Italmobiliare визначила, що інвестування коштів в Clessidra буде вигідним, і склала план щодо подальшого розвитку бізнесу.

Clessidra – великий приватний інвестиційний фонд, який є власником модного будинку Roberto Cavalli. Представники компанії сподіваються на те, що угода з Italmobiliare допоможе їм розширити сферу діяльності і збільшити доходи.

Джерело: rns.online

  •