Новини

IT-консалтингова компанія Atos купить американську Syntel за $ 3,4 млрд

Як повідомляється в прес-релізі Atos SE, компанія виплатить по $ 41 за кожну акцію Syntel. Причому в минулу п’ятницю торги акціями Syntel Inc. завершилися на позначці $ 39,13. За останній рік вартість американської компанії зросла більш ніж в два рази.

Компанія Atos працює в сфері IT-консалтингу, займається системною інтеграцією, аутсорсингом бізнес-процесів, а також виробництвом серверів.

Американська Syntel, в свою чергу, надає послуги з IT-інтеграції та бізнес-консалітнгу. Компанія була створена в 1980 році в Мічигані. У неї є кілька центрів розробки в Індії. Клієнтами Syntel є кілька великих компаній з сектора фінансових послуг, середовищ яких American Express і State Street Bank. Крім цього, компанія працює з фірмами зі сфери охорони здоров’я та рітейлу, а також великою службою доставки FedEx. Понад дві третини виручки компанії приносять 10 найбільших клієнтів.

Гендиректор Atos Тьєррі Бретон виділив в якості перспективних напрацюваннь Syntel в хмарній сфері, в роботі з соцмережами і мобільними додатками, аналітикою та автоматизацією.

Завдяки угоді компанія Atos істотно збільшить свою присутність на північноамериканському ринку, де останнім часом спостерігається зниження її виручки. Виручка компанії в 2017 році становила 12,7 млрд. євро.

Читайте також: Обсяг ринку сигарет в Україні впав на 10%

  •  

Напишіть коментар