Новини

Інвестиції в шкарпетки, Проект ElastiMed привернув мільйон

Ізраїльська компанія ElastiMed привернула інвестиції в розмірі одного мільйона доларів. Дана компанія вже прославилася своїми розробками і виробництвом шкарпеток для компресії ніг, стимулюючими кровотік за допомогою електроімпульсів, а також вони імітують скорочення м’язів.

Для полегшення життя людей, запобігання і лікування захворювань, пов’язаних з кровотоком, був створений проект розробки шкарпеток для компресії ніг. Це спільний проект ElastiMed і компанії Trendlines Group (Угорщина), інвестиційної компанії Trendlines Group ltd (Ізраїль) і венчурної інвестиційної компанії Pix Vine Capital.

Інвестиційні кошти компанія планує використовувати для подальших клінічних досліджень, врегулювання юридичних формальностей, проведення випробувань на пацієнтах-добровольцях.

Компресійно-електронні шкарпетки для щоденного використання застосовуються для профілактики тромбозів, варикозного розширення вен, набряків ніг і ін.

Так як етап розробки завершено, випробування пройшли успішно і закінчилися в червні 2017 року, тепер на черзі етап серійного виробництва шкарпеток для компресії ніг.

Для довідки. ElastiMed заснована в 2015 році в Ізраїлі.

Читайте також: Чим прославилися росіяни в Іспанії, або Черговий арешт

  •  

Напишіть коментар