Новини

Інвестиції Avellana Gold, або Український «Клондайк»

З метою обговорення основних умов спільної роботи в напрямку видобутку корисних копалин керівництво Держгеонагляду провело зустріч на офіційному рівні з представниками американської компанії Avellana Gold. Це перший спільний проект з проведення розвідки, а як наслідок і видобуток поліметалічних руд на території Західної України. Орієнтовна попередня сума інвестицій – 100 мільйонів доларів.

Незважаючи на війну в Україні, американський інвестор готовий вкладати приватний капітал, вивести на міжнародний конкурентний рівень видобутку копалин, реалізований за принципом юніорських видобувних компаній. Але для американського інвестора дуже необхідні підтверджені гарантії:

  • незмінність ліцензійних умов;
  • стабільність правил у сфері надрокористування.

Цей проект продемонструє і стане знаковим для підтвердження сприятливого інвестиційного клімату в Україні. При умові успішної роботи, інвестор планує і далі вкладати кошти в аналогічні проекти в країні. Як мінімум запустить ще 2-3 юніорських компанії.

Г-н Браєн Севідж повідомив, що при дотриманні умов договору, при взаємодії з владою країни, Україна дійсно може стати успішним одержувачем міжнародного капіталу.

Для довідки. Компанія запланувала проведення розвідувальних робіт в Мужіївського родовища, а крім цього розробити та розвинути сучасну інфраструктуру даного родовища (діюча обмежує можливості видобутку).

Читайте також: Великий гравець банківського сегменту Німеччини вирішив підкорити азіатські ринки

  •  

Напишіть коментар