Новини

Інвестфонди купують частку в Ancestry за $ 2,6 млрд.

Інвестфонди купують  частку в Ancestry за $ 2,6 млрд.Днями великі інвестиційні фонди GIC і Silver Lake, повідомили про те, що купують частку в компанії Ancestry, яка є найбільшою  в світі базою генеалогічних даних, за $ 2,6 млрд.

На сьогоднішній день сторони не розголошують інформацію про те, яку частину компанії вони купують, проте джерела говорять про те, що GIC і Silver Lake матимуть рівні частки в Ancestry.

GIC і Silver Lake є інвесторами в високотехнологічні сфери. Аналітики називають вкладення компаній коштів в Ancestry вигідною  угодою, оскільки за даними USA Today – сфера, якою займається Ancestry – генеалогія, є найпопулярнішим хобі американців після садівництва.

Ancestry – компанія, яка була створена в 1997 році, штаб квартира підприємства розташована в Прово, штат Юта, США. На сьогоднішній день – це найбільша некомерційна генеалогічна компанія, яка діє як мережа генеалогічних і історичних записів веб-сайтів зосереджених на США, а також ще на дев’яти державах. Підприємство займається розробкою і реалізацією  генеалогічного програмного забезпечення, а також іншими послугами в області генеалогії.

За статистичними даними, на сьогоднішній день, підприємство має в своєму архіві близько 17 мільярдів оцифрованих історичних записів, 1,5 млн. зразків ДНК, близько 78 млн.  людей звернулися в компанію для створення сімейних історій. Кількість платних підписників компанії у всьому світі налічує 2,2 млн.

Джерело: rns.online

  •