Дітріх  Трайс

Бліц-інтерв’ю з Дітріхом Трайсом, генеральним директором ПАТ «УІФК-Агро»

Бліц-інтерв’ю з Дітріхом Трайсом, генеральним директором ПАТ «УІФК-Агро»

trajs

Дітріх Трайс, генеральний директор ПАТ «УІФК-Агро»: Влада має створити сприятливий бізнес-клімат і забезпечити умови, щоб правила були однаковими для всіх, а бізнес працював насамперед для добробуту країни

29.08.2019

Бліц-інтерв’ю з Дітріхом Трайсом, генеральним директором ПАТ «УІФК-Агро».

: Якими є основні показники за І півріччя 2019 року?

Д. Трайс: Вибори. Річ у тому, що економічне й соціальне життя країни в першому півріччі цього року перебувало під значним впливом виборчих процесів — як президентських, так і парламентських. Тому певні позитивні чи негативні їх наслідки стосовно показників діяльності у цьому періоді можна буде визначити з часом.

: Як працівники впливають на успіх компанії? Які інструменти ви використовуєте для моніторингу їх ефективності? Як поводитеся з тими, хто недостатньо залучений до процесу? Чи допомагаєте їм віднайти внутрішню мотивацію?

Д. Трайс: Найважливішим є залучення співробітників. Ми вимірюємо ефективність роботи там, де це можливо. Зокрема, особисті бесіди зі співробітниками допомагають зрозуміти, як люди працюють і які умови є для цього. Ми використовуємо бонуси та намагаємося створити комфортну робочу атмосферу. До того ж, ми допомагаємо працівникам у складних життєвих ситуаціях або ж у разі хвороби, щоб покращити їхнє соціальне забезпечення.

: Поділіться планами на наступні три роки. Чи плануєте інвестувати в Україну?

Д. Трайс: Ми плануємо розширити свою діяльність і вивчаємо можливість подальших інвестицій в сільське господарство.

: З якими проблемами стикається ваш бізнес в Україні?

Д. Трайс: Корупція, низькоефективні державні установи, згадані вже вибори…

: Чи відчуваєте Ви зміни в бізнес-кліматі за час існування компанії на українському ринку?

Д. Трайс: Ні. Принаймні, жодних істотних змін.

: Чи стикалися Ви з корупцією у своєму секторі?

Д. Трайс: Так, ми свого часу зіткнулися з цією проблемою.

: Як зміна влади може вплинути на діяльність компанії? Чого Ви очікуєте від нової влади? На Вашу думку, чи повинна влада втручатися в бізнес?

Д. Трайс: Ми незабаром побачимо, на краще чи на гірше нова влада змінить бізнес-клімат в Україні. Схоже на те, що новий президент отримав також суттєву більшість у парламенті. Тож цій команді не буде виправдання, якщо вона не виконає обіцяного змінити ситуацію на краще. Влада не повинна заважати бізнесу. Вона має створити сприятливий бізнес-клімат і забезпечити умови, щоб правила були однаковими для всіх, а бізнес працював насамперед для добробуту країни.

: Що, на Ваш погляд, заважає бізнесу повноцінно функціонувати на українському ринку?

Д. Трайс: Корупція, низька ефективність державних інститутів, недосконале й суперечливе правове середовище, соціальна й політична нестабільність, спричинена виборами.

: Напевно, за час існування компанії допускалися помилки. Чи працюєте над їх виправленням? Хто Вам у цьому допомагає?

Д. Трайс: Помилки трапляються майже щодня. Для їх виправлення ми використовуємо внутрішні та зовнішні ресурси, як-от допомогу консультантів чи юристів.

Читайте також: Ведення бізнесу в Україні в період політичної нестабільності: що потрібно взяти до уваги

Читайте новини в нашому додатку!
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.com.grodas.ldaily&hl=ru
App Store: https://itunes.apple.com/us/app/ldaily/id1354384907?l=uk&ls=1&mt=8

Зверніть увагу!
«СНН ГРУП» володіє винятковими авторськими правами на інформацію, розміщену в даній статті.
Автор має виключне право контролювати використання даного матеріалу, що означає заборону на використання даної інформації без його згоди. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, фото, малюнки, інші матеріали.
Будь-яке використання матеріалу/інформації  або будь-яку його частину з даної статті без письмової згоди автора заборонено.
Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо. У разі виявлених порушень автор має право на захист авторських прав в порядку, передбаченому ст. 50-53 Закону України «Про авторське право і суміжні права».