Новини

Intel випустив ряд стратегічно важливих новинок для інфраструктури 5G

Корпорація Intel має намір скористатися історичним моментом перед широким запуском мереж 5G для того, щоб стати лідером серед виробників пристроїв для мережевої інфраструктури.

У понеділок Intel презентував ряд апаратних і програмних новинок, включаючи 10-нанометровій системі на кристалі (SoC) Atom P5900, для бездротових базових станцій мереж 5G, серверні чіпи Xeon другого покоління, а також мікросхему ASIC Diamond Mesa для прискорення мереж 5G і перший мережевий адаптер Ethernet 5G.

Навин Шеной, виконавчий віце-президент і генеральний директор підрозділу Data Platforms Group в Intel, заявив, що компанія зосередиться на «мережевій інфраструктурі», розглядаючи потенціал цього ринку в $25 млрд до 2023 року.

Нові процесори Xeon другого покоління, за словами Intel, забезпечують в середньому на 42% вищу продуктивність за долар у порівнянні з попереднім поколінням Intel Xeon Gold і становлять підвищену цінністю для клієнтів в хмарних, мережевих і периферійних мережах.

Intel також представила набір інструментів програмного забезпечення під назвою Open Network Edge Services Software (OpenNESS) для допомоги клієнтам в прискоренні впровадження технологій 5G.

Серед іншого, корпорація Intel оголосила про стратегічну співпрацю з такими компаніями як Altiostar, Dell, Deutsche Telecom, HPE, Lenovo, QCT, Rakuten, VMware і ZTE, з метою розширення можливостей мережевої інфраструктури і прискорення рішень на ринку.

Незважаючи на надихаючі новини і зростаючий потенціал Intel напередодні очікуваного буму 5G, акції компанії в понеділок знизилися на тлі загальних ринкових тенденцій.

Читайте також: Intel веде переговори про продаж свого підрозділу чіпів для домашніх Wi-Fi мереж компанії MaxLinear

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар