Новини

Intel веде переговори про продаж свого підрозділу чіпів для домашніх Wi-Fi мереж компанії MaxLinear

За словами декількох галузевих джерел, Intel веде переговори про продаж свого домашнього пристрою зв’язку компанії MaxLinear, з якою у Intel вже є досвід співпраці.

Компанії не дали поки коментарів, імовірною суми угоди також озвучено не було.

Bloomberg спочатку повідомив, що Intel і MaxLinear знаходяться в обговоренні злиттів і поглинань, але зазначив, що остаточне рішення не було прийнято і що Intel все ще може залишити цей підрозділ. За словами джерел, Intel також пропонувала свій підрозділ Qualcomm і MediaTek.

Підрозділ Intel виробляє чіпи для модемів і шлюзів DOCSIS, а також кремній для продуктів WiFi і розумних будинків. У листопаді 2019 з’явилися перші повідомлення про те, що Intel розшукує покупців для цього свого підрозділу, його річний обсяг продажів становить близько $450 млн.

Головний виконавчий директор Intel Боб Свон заявив, що Intel, найбільший в світі виробник чіпів, прагне скоротити свою присутність в тих областях, де він неконкурентоспроможний. У галузі виробництва чіпів для домашніх Wi-Fi мереж у Intel існують такі великі конкуренти як Broadcom і Qualcomm.

У минулому році компанія продала свій бізнес з виробництва модемів для смартфонів компанії Apple за $1 млрд. Свон вказав на втрачений бізнес пам’яті як на область, де він міг би шукати партнерство.

За останній місяць акції Intel зросли на 10,86%, оскільки інвестори прихильно сприйняли останній квартальний звіт Intel, який з легкістю виправдав очікування Уолл-стріт.

Intel прогнозує набагато сильніший 2020 рік, ніж очікували аналітики, що говорить про грамотному менеджменті в компанії.

Читайте також: Intel відмовилася їхати на виставку MWC 2020 через короновірус

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар