Новини

Industrial and Commercial Bank of China звинувачується в незаконному переказі коштів на суму € 300 млн.

Industrial and Commercial Bank of China звинувачується в незаконному переказі коштів на суму € 300 млн.Регулюючі органи в Іспанії днями провели обшук в мадридському підрозділі найбільшого за обсягами активів банку – Industrial and Commercial Bank of China. Фінансова установа звинувачується урядовими органами у фінансових махінаціях в великих розмірах і в несплаті податків.

В ході розслідування, яке проводилося контролюючими органами Іспанії, стало відомо, що банк сприяв злочинним угрупованням у відмиванні грошей. Таким чином, незаконним шляхом з Іспанії в Китай були переведені кошти на суму € 300 млн.

Відповідно до цього, уряд Іспанії прийняв жорсткі заходи щодо порушників. Директор структурного підрозділу Industrial and Commercial Bank of China був затриманий. Компанії в особі її співробітників загрожує не тільки великий штраф, а й кримінальна відповідальність.

Аналітики говорять про те, що дана ситуація відіб’ється на репутації банку, і крім штрафу з боку влади, компанія зазнає збитків у зв’язку з втратою довіри клієнтів.

Представники фінансової установи на даний момент не дають ніяких коментарів з цього приводу.

Industrial and Commercial Bank of China – одна з найбільших публічних компаній, була заснована в 1984 р. Торік, банк посів перше місце в рейтингу великих компаній  Global 2000, який щорічно складається журналом Forbes.

В кінці 2014 р. банк володів активами на суму $ 3,2 трлн. (20,61 трлн. юанів), і це зробило його найбільшим банком в світі за активами.

Джерело: rambler.ru

  •