Новини

Ілон Маск купив акції Tesla на $10 млн

Ілон Маск купив 13 037 акцій в середньому по $767 за штуку, збільшивши свою частку в компанії до 18,5%. Вартість всіх акцій Tesla, що знаходяться у Маска, оцінюється в $34,1 млрд. Цінні папери Tesla виросли в ціні більш ніж в два рази в цьому році і закрилися в середу на рекордно високому рівні в $917,42.

Ралі, спочатку підігрівається несподіваним прибутком за третій квартал, дозволило Tesla обійти за капіталізацією таких гігантів, як General Motors Co, Volkswagen AG і Fiat Chrysler Automobiles NV разом узятих.

Нещодавно Tesla оголосила про додатковий випуск акцій на суму близько $2 млрд. Ілон Маск вже взяв участь в розміщенні, купивши свій пакет акцій. Очікується, що член правління Ларрі Еллісон купить цінні папери на $1 млн. Компанія запропонує 2,65 млн акцій Tesla через андеррайтерів Goldman Sachs і Morgan Stanley, з очікуваною виручкою від розміщення в 2,3 мільярда доларів.

Виручені від розміщення акцій гроші підуть на зміцнення фінансового балансу і загальнокорпоративні потреби, йдеться в повідомленні компанії.

Читайте також: Tesla розмістить акції на $2 млрд

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар