Новини

IKEA продасть 23 магазини в Європі

IKEA продасть 23 магазини в ЄвропіДнями стало відомо, що велика шведська меблева корпорація вирішила продати активи в Європі. Джерела зазначають, що на продаж підприємство виставить 23 торгові точки. Вартість і подробиці майбутніх угод не розкриваються.

Керівництво компанії не коментує причини, за яких  вони зважилися продати свої магазини, проте деякі джерела повідомляють про те, що IKEA сподівається отримати вигоду від буму продажів торгової нерухомості, який стимулюється низьким рівнем процентних ставок по кредитах. Також дирекція компанії впевнена, що IKEA не втратить кошти від цих угод. Відомо, що за планами продаж магазинів повинен бути здійснений протягом двох найближчих років.

За повідомленнями джерел, IKEA має 41 торгову точку в Європі, Росії і Китаї, і 25 торгових бізнес-парків в Європі. Також за підрахунками аналітиків, загальна вартість об’єктів нерухомості підприємства становить від 9 до 10 млрд.  євро.

Критики по-різному коментують рішення IKEA продати активи в Європі, і відзначають, що продаж магазинів, допоможе підприємству істотно скоротити витрати.

IKEA – найбільша в світі мережа з продажу меблів і товарів для дому. Підприємство було засноване в 1943 р. в Швеції. На сьогоднішній день головний офіс компанії розташований в Нідерландах. Компанія працює в 41 країні світу і має більше 300 торгових точок. Число працівників підприємства налічує близько 155 тис. чоловік.

Джерело: ubr.ua

  •