Новини

Ikea інвестує $1 мільярд на захист навколишнього середовища

Мультинаціональна мережа компаній Ikea Group, яка займається виготовленням та продажем меблів, у наступному році обіцяє інвестувати 1 мільярд доларів в утилізаційні підприємства. Окрім цього, керівництво торгового холдингу зазначає, що частина суми буде витрачена на вирощування нових лісів: центральне виробництво міжнародної корпорації знаходиться в місті Делфт, Південна Голландія.

Щедрі інвестиції меблевої корпорації в проекти соціального характеру, у першу чергу, є наслідком рекордних прибутків від цьогорічних продажів. Як зазначають представники компанії, укладання угоди Inter Ikea, торгова група, створена засновником бренду Ikea – Інгваром Кампрадом, з рітейлером принесла їм приріст в 35,1 мільярдів євро річних, що в процентному співвідношенні вказує на збільшення продажів принаймні на 7,4% .

Також, компанія, що має 340 магазинів і більше 4о торгових центрів в усьому світі, повідомила про свою готовність виплатити дивіденди в розмірі 840 мільйонів євро власникам мережі, серед яких Interogo Foundation і Netherlands-based trust.

Читайте також: IKEA відкриває перший магазин у Москві

  •  

Напишіть коментар