Фото

III Форум директорів «Диригенти змін» про ефективну стратегію розвитку України

Як формувати нову модель сучасної України, роль інновацій в управлінні компаніями, чи ефективне корпоративне управління як ключовий інструмент в управлінні змінами і багато інших тем і питань обговорювалися на III щорічному Форумі директорів «Диригенти змін», який відбувся у Києві 10 листопада 2016 року.

Лідери думок, українські та міжнародні експерти, представники бізнесу і політичної еліти дуже активно дискутували по темі Форуму: «Як сформувати ефективну стратегію розвитку країни в епоху кризи цінностей».

Серед спікерів Форуму були відомі бізнесмени, державні та громадські діячі – Юрій Косюк (Голова наглядової ради компанії «Миронівський хлібопродукт»), Борис Ложкін (Глава Національної інвестиційної ради), Святослав Вакарчук, лідер гурту «Океан Ельзи» та багато інших цікавих особистості.

На особливу увагу заслуговує нагородження лідерів, яке відбулося в рамках заходу, які, на думку експертів компаній «Делойт», Dragon Capital і Talent Advisors, відіграли важливу роль у формуванні реалізації стратегії розвитку сучасної України.

До «диригент змін» цього разу були зараховані – Тимофій Милованов (в.о. Президента «Київської школи економіки»), Віталій Шабунін (Глава правління «Центру протидії корупції»), В’ячеслав Клімов (співзасновник компанії “Нова пошта”).

Читайте такожМВФ відзначив економічне зростання і зниження безробіття в УкраїнІ

  •  

Напишіть коментар