Новини

IBM виграла суд за патент у Groupon

Американське журі присудило International Business Machines Corp $83 млн компенсації в патентній суперечці з компанією в сфері електронної комерції Groupon Inc.

Журі в Делавері заявило, що Groupon використовує запатентовану технологію електронної комерції IBM без дозволу. «IBM щорічно інвестує близько 6 млрд доларів в дослідження і розробки, виробляючи інновації для суспільства», – йдеться в заяві представника IBM Дугласа Шелтона. «Ми покладаємося на наші патенти, щоб захистити наші інновації. Ми задоволені вироком присяжних ».

«Ми як і раніше вважаємо, що ми не порушуємо ніяких діючих патентів IBM», – сказав представник Groupon Білл Робертс в своїй заяві. Журі заявило, що порушення Groupon було навмисним, що дозволило IBM попросити суддю призначити компенсацію додаткового збитку.

IBM зажадала відшкодування збитку в розмірі 167 млн ​​доларів, заявивши, що вона розробила широко ліцензовані технології, які мають вирішальне значення для розвитку Інтернету. Два з патентів відносяться до Prodigy, попереднику IBM в кінці 1980-х років в Інтернеті.

Groupon стверджувала, що деякі з патентів IBM не повинні були надаватися, тому що вони описують очевидні ідеї, і заявили, що запит на відновлення збитків комп’ютерної компанії був необгрунтованим.

У 2017 році IBM отримала близько 1,2 млрд доларів доходу від своєї діяльності по ліцензуванню.

Читайте також: Компанія Atlassian інвестувала в Slack і продала йому два своїх месенджера

  •  

Напишіть коментар