Новини

Huawei звинувачує Samsung в суді у порушенні патентів

Днями представники китайського підприємства Huawei повідомили про те, що компанія подала позов до Samsung, звинувачуючи конкуруючу корпорацію в порушенні ряду патентів, що стосуються смартфонів.

Джерела заявляють про те, що в своїй позовній заяві, позивачі підкреслюють, що Samsung незаконно використовувала патентовані стільникові технології четвертого покоління (4G), операційні системи і програмні інтерфейси.

Критики кажуть про те, що традиційно китайські підприємства були відповідачами у патентних процесах, тому компанія внесе зміни в судову практику, виступивши позивачем у даній справі.

У минулому році Huawei зайняла першу позицію за кількістю поданих патентних заявок. Крім цього, підприємство поліпшило свої позиції на ринку смартфонів, опинившись в 1 кварталі 2016 року в першій трійці лідерів, відразу за Samsung і Apple.

В своєю чергу, представники Samsung заявили, що зараз їхні юристи ретельно вивчають звинувачення і вживатимуть усіх необхідних заходів для захисту своїх інтересів.

За інформацією видання The Wall Street Journal, Huawei і Samsung мають цілий ряд ліцензійних угод з іншими підприємтсвами. У поточному році, китайська компанія уклала угоду з Apple, згідно з якою американська корпорація виплачує ліцензійні відрахування за використання патентів Huawei.

Huawei – найбільша китайська телекомунікаційна компанія, яка була заснована в 1987 р. Чистий прибуток підприємства в минулому році нарахував $ 5,7 млрд. В компанії працює близько 170 тис. чоловік.

Джерело: ko.com.ua

 

  •