Аналітика

Хто попався на гачок: онлайн-шахрайство в Україні набирає оберти

Продовжуючи тему зростаючої тенденції до використання банківських карток для здійснення платежів серед жителів нашої країни, редакція аналітичного бізнес-видання Lawyers Daily підготувала для своїх читачів короткий огляд на тему «Онлайн-шахрайства в Україні».

Хто в 2016 році постраждав від незаконних фінансових операцій більше за інших, і чому кількість шахрайських дій з банківськими картками в Україні продовжує збільшуватися? Відповідями на ці питання ми готові поділитися з вами.

22-02 - укр

Згідно з інформацією, наданою представниками Української міжбанківської Асоціації членів платіжних систем WayForPay, EMA і Vantiv, у 2016 році шахраї здійснили близько 43 тисяч атак на банківські рахунки українських громадян і компаній. Окрім цього, кількість спроб здійснити оплату вкраденою карткою зросла на 17%.

Варто зазначити, що зростаюча популярність онлайн-шахрайства в Україні є цілком природним процесом, який викликаний динамічним розвитком онлайн-ринку в рамках країни: сьогодні здійснити оплату послуги або товару в інтернеті не становить великої проблеми.

У свою чергу керівник платіжного сервісу WayForPay у своєму коментарі для Вusiness views зазначає, що в наші дні якісна система протидії шахрайським операціям – обов’язковий атрибут для інтернет-бізнесу, оскільки саме від цього залежить і репутація самої компанії, і фінансова безпека клієнта, і навіть захищеність від юридичних проблем людини, що продає послугу або товар у мережі.

Читайте також: Як змінився український ринок фінансових послуг в 2016 році? Дослідження НБУ

  •  

Напишіть коментар