Новини

Hikma укладає угоду про злиття з EIMC United Pharmaceuticals на $ 33,9 млн.

Hikma укладає угоду про злиття з EIMC United Pharmaceuticals на $ 33,9 млн.Велика фармацевтична корпорація Hikma Pharmaceuticals укладає угоду про злиття з єгипетською компанією EIMC United Pharmaceuticals. Ціна угоди становить $ 33,9 млн.

 Це вже не перша єгипетська компанія, у якої Hikma купує активи. Підприємство планує зміцнити свої позиції на ринку Єгипту, який на даний момент є основним серед ринків країн Близького Сходу і Північної Африки.

На сьогоднішній день сторони ніяк не коментують майбутню угоду. Аналітики відзначають, що у компаній буде можливість не тільки збільшити прибуток, але і взаємодіяти при виробництві нової продукції.

Йорданська корпорація Hikma в минулому році отримала прибуток в розмірі $ 252 млн., Обсяг продажів склав $ 1,4 млрд.

EIMC United Pharmaceuticals була заснована 2 роки тому, це перша єгипетська фармацевтична компанія, яка займається виробництвом і реалізацією ліків проти онкологічних захворювань.

Експерти відзначають, що компаніям необхідно зміцнювати свої позиції для того, щоб піднімати рівень продажів в Єгипті, оскільки в країні є проблеми з імпортом і низькі роздрібні ціни негативно позначаються на веденні бізнесу. Так, нещодавно уряд інформував про те, що деякі підприємства навіть прийняли рішення зупинити виробництво.

Представники самої Hikma Pharmaceuticals взимку поточного року повідомили про те, що мають намір заплатити на $ 535 млн. менше за угодою про покупку структури Roxane німецького фармацевтичного підприємства Boehringer Ingelheim, ніж було обумовлено, через те, що в минулому році прибуток від реалізації препаратів не виправдав очікування.

Джерело: pharma.net.ua

  •