Новини

Groupama Banque продасть 65% частку компанії Orange

Groupama Banque продасть 65% частку компанії OrangeОбізнані джерела повідомляють про те, що велика французька фінансова установа Groupama Banque прийняла рішення продати свою 65% частку телекомунікаційному  підприємству Orangе. Сума угоди, а також всі її подробиці на сьогоднішній день не розголошуються.

Аналітики відзначають, що дана угода стане дуже вигідною для Orangе, оскільки підприємство зможе запустити власний мобільний банківський сервіс. Керівництво Orangе висловлює надію, що в такий спосіб компанія зможе залучити близько 2 млн нових клієнтів.

На сьогоднішній день, число клієнтів Orangе налічує близько 28 млн. у  Франції. В планах підприємства – вихід на нові ринки. Компанія планує запускати мобільний банкінг в Іспанії та Бельгії.

Раніше джерела повідомили про зрив угоди про злиття Orangе і Bouygues Telecom. Передбачалося, що об’єднання двох підприємств створить найбільшу телекомунікаційну компанію у Франції. Про наміри укласти дану угоду стало відомо в кінці 2015 року, а завершитися вона повинна була в кінці березня поточного року.

Orange S.A. – велика французька телекомунікаційна компанія, яка була заснована в 1994 р. в Парижі. Підприємство є одним найбільших операторів стільникового зв’язку в світі. Кількість працівників Orange налічує близько 165 тис. чоловік. Компанія здійснює свою діяльність в 23 країнах.

Критики позитивно оцінюють угоду Orange і Groupama Banque, відзначаючи, що Orange зможе вийти на нові ринки, розширити сферу діяльності і збільшити доходи.

Джерело: rns.online

  •