Новини

Google зацікавився іграми. Навіщо концерну ринок відеоігор вартістю $ 140 млрд

Google має намір революціонізувати ігрову індустрію вартістю $ 140 млрд. Для цього власнику популярного в світі пошукача і операційної системи Android доведеться вступити в боротьбу з Microsoft, Sony, Nintendo і Amazon

Транснаціональна корпорація Google, яка входить до складу холдингу Alphabet, прагне диверсифікувати свої джерела доходу. Ставши лідером на ринку цифрової реклами, Goоgle націлився на індустрію ігор, яка надає величезні можливості для отримання прибутку. Зараз на ринку комп’ютерних ігор домінують Microsoft, Sony, Nintendo, Amazon. І боротьба за частку на ринку буде неабиякою, вважають експерти.

Ігровий план Google

На конференції розробників ігор в Сан-Франциско Google представить своє бачення «майбутнього ігор». Концепція Google включає в себе комерційну версію сервісу «Project Stream» і слухову ігрову консоль «Yeti». Такий підхід Google може втілити в життя мрію про потокові послуги «Netflix для відеоігор».

Зараз для того, щоб отримати можливість пограти в якусь хітову гру, потрібно витратити кілька сотень доларів на консоль (PlayStation 4 або Xbox One, наприклад), ще близько $ 1000. на досить потужний комп’ютер. Ще необхідно затратити кілька годин на покупку і завантаження ігрового файлу.

Google же своїм сервісом потокової передачі може змінити цю модель, дозволивши користувачам транслювати ігри на свої ноутбуки, смартфони або потокові приставки, підключені до телевізора.

Читайте також: Google платить жінкам більше, ніж чоловікам

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар