Новини

Google вирішив створити медичний пошуковик

Компанія Google запустила розробку проєкту під назвою Project Nightingale. Його мета – створити медичний пошуковий сервіс, що пропонує користувачам більш ефективні методи лікування.

Програма передбачає збір персональних даних про здоров’я мільйонів жителів США. Передбачається, що на основі цієї інформації і буде працювати пошуковик. Збір даних ведеться з 2018 року, пише WSJ. Він проводиться спільно з компанією Ascension – другою за розміром системою охорони здоров’я в Сполучених Штатах. При цьому ні пацієнтів, ні їх лікуючих лікарів не повідомляють про передачу даних третій стороні, сказано в публікації.

Деякі співробітники Ascension піднімали питання про те, наскільки етично обробляти такі дані без згоди пацієнтів, однак експерти в області недоторканності приватного життя вважають, що Google може цілком легально займатися подібним збором. Таке право дає закон від 1996 року, що дозволяє лікарням обмінюватися інформацією про пацієнтів з іншими компаніями з метою виконання тими своїх функцій.

Читайте також: Арахамія заявив, що Google може переїхати в Україну

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар