Новини

Google скорочує штат в хмарному підрозділі

Компанія Google вирішила поліпшити рентабельність свого хмарного бізнесу за рахунок звільнення співробітників, які, на думку компанії, не займають центральних місць в роботі підрозділу. Про це газеті The Wall Street Journal розповіли обізнані джерела.

Google підтвердила скорочення робочих місць і назвала їх “організаційними змінами, які торкнулися невеликої кількості команд”. У компанії відзначили, що була запущена “важка, але необхідна” реструктуризація, яка вплине на “маленьке число працівників”. Скільки саме буде звільнено людей, не уточнюється.

Колишній президент Oracle Томас Куріан який очолив підрозділ Google Cloud на початку 2019 року, за рік своєї роботи провів масштабні організаційні зміни. Більшість з них пов’язані з наймом нових співробітників, особливо це стосується відділів, що займаються виведенням готових рішень на ринок.

Виручка хмарного підрозділу Google в четвертому кварталі підскочила на 53% в порівнянні з роком раніше і склала $2,6 млрд, річна виручка збільшилася на 52,7%, до $8,9 млрд.

Тим часом видання The Wall Street Journal повідомило, що Google веде переговори з видавцями про виплати за можливість розміщення їх контенту в своєму безкоштовному новинному продукті.

Переговори перебувають на ранній стадії, і поки не ясно, чи будуть укладені будь-які угоди. Більшість новинних видань, які беруть участь в переговорах з компанією, знаходяться за межами США, повідомило одне з джерел. Фінансові умови потенційних ліцензійних угод також невідомі.

Google стане третьою великою технологічною компанією, яка почне платити виданням. Facebook в минулому році також повідомила, що буде виплачувати ЗМІ винагороду за розміщення їхнього контенту в своєму сервісі новин.

Читайте також: ЄС оштрафував Google на $2,6 млрд

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар