Новини

Goldman Sachs вклав $ 20 млн. в GitLab харків’янина

Компанія GitLab з українським співзасновником Дмитром Запорожцем привернула ще $ 20 млн інвестицій. Цього разу в стартап вклався інвестиційний банк США Goldman Sachs.

Інвестиційний банк США Goldman Sachs вклав $ 20 млн в стартап з українським корінням GitLab.

Інший співзасновник компанії, Сід Сібранд, розповів, що фінансування спрямують на те, щоб GitLab став «кращим у своєму класі».

Сьогодні їх хмарна платформа для зберігання роботи з вихідним кодом конкурує з Microsoft GitHub і Bitbucket від Atlassian. Для досягнення цілей, за словами Сібранда, GitLab подвоїть штат співробітників в 2019-му році. Зараз їх кількість становить 420 чоловік, майже всі працюють віддалено.

У Goldman Sachs і GitLab тісний зв’язок. Банк використовує продукти стартапу з початку 2018 го року і радить команді, як краще формувати пропозиції для фінансових установ. GitLab в свою чергу створює нові рішення для потреб інвестбанку.

Це не перша інвестиція для компанії в 2018-му році. У вересні GitLab вже залучив $ 100 млн від венчурної компанії Iconiq Capital. Після цієї угоди стартап отримав статус «єдинорога», тобто компанії, капіталізація якої перевищує мільярд доларів.

У 2017-му стартап отримав $ 20 млн від GV, а ще роком раніше – $ 20 млн від August Capital, Khosla Ventures і Y Combinator.

Читайте також: Заснований українцем стартап залучив $100 млн

  •  

Напишіть коментар