Новини

Глобальний обсяг M&A-угод збільшився

У перші три місяці 2018 року намітився різкий підйом об’єму угод по злиттю та поглинанню компаній.

У першому кварталі їх загальна сума оцінюється в $1,2 трлн. Експерти головними причинами називають податкову реформу в США і прискорення економічного зростання європейських держав.

Ану Аєнгар

Ану Аєнгар, один з членів менеджменту великого фінансового конгломерату JPMorgan Chase & Co, зазначила, що ясність щодо оподаткування дозволила зробити укласти стратегічно важливі угоди по злиттю та поглинанню, однак визначення фінансових термінів даних угод становила проблему.

У той час, як ціна M&A-угод в усьому світі збільшилась на 67% в першому кварталі 2018 року, кількість даного виду угод скоротилося на 10% – до 10 388.

Серед найбільших угод, завершених в першому кварталі поточного року, варто відзначити поглинання американською страховою компанією Cigna Corp аптечної мережі Express Scripts Holding Co. на суму в розмірі $67 млрд, а також придбання німецькою енергетичною компанією RWE AG підрозділу з відновлюваної енергії компанії Innogy SE за $38,5 млрд.

Згідно з аналітичними даними, обсяг M&A-угод подвоївся в Європі, а в США і Азії збільшився на 67% і 11% відповідно.

Борха Азпілікуета

Борха Азпілікуета, глава EMEA Advisory, підкреслив той факт, що сприятливі макроекономічні умови в Європі були каталізатором успішності даного виду угод.

«Переговори щодо злиття або поглинання, які« спали» дуже довгий час, тепер отримали своє логічне продовження. Деякі галузі промисловості, такі, як надання комунальних послуг, повністю трансформувалися з останньою хвилею консолідації та об’єднання »- зазначив Азпілікуета.


Читайте також
: Кількість угод M&A в Україні підвищилась

  •  

Напишіть коментар