Новини

Гіганти букмекерського бізнесу Paddy Power і Betfair укладають угоду про злиття

Гіганти букмекерського бізнесу Paddy Power і Betfair укладають угоду про злиттяДнями контролюючі органи Ірландії схвалили угоду про злиття  великої букмекерської контори Paddy Power з біржею ставок Betfair. Сума даної угоди становить $ 7,6 млрд. Аналітики називають операцію найбільшою в історії на букмекерському ринку.

Регулятори заявили, що в результаті злиття Paddy Power з біржею ставок Betfair не відбудеться погіршення ситуації в конкурентному середовищі, тому немає ніяких перешкод для укладення даної угоди. Операція буде закрита 2 лютого 2016 року.

Компании заговорили про злиття  ще в серпні минулого року. У грудні 2015 р. відбулися загальні збори акціонерів, на яких  представники двох компаній проголосували на користь злиття.  Загалом, у голосуванні взяли участь 262 акціонера.

Раніше, компанії вже отримали дозвіл від Управління із захисту конкуренції і ринків Великобританії (CMA), яке схвалило угоду.

Аналітики констатують, що букмекерський бізнес  пішов шляхом укрупнення, і  що об’єднання допоможе розширити сферу діяльності і збільшити доходи. Представники контор на даний момент не розголошують, які зміни відбудуться після закриття угоди.

Paddy Power – це велика букмекерська контора в Ірландії, яка була створена в 1988 році, в результаті об’єднання декількох підприємств. На даний момент її онлайн-підрозділ займає третю позицію за величиною в Англії.

Betfair – це біржа ставок, яка також займається наданням гральних послуг. Контора була створена в Англії в 1999 році. На сьогоднішній день вона є спонсором відомого англійського футбольного клубу Manchester United.

Джерело: allday.in.ua

  •